Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Úspěšný víkend v Brně

Úspěšný víkend v Brně

Zkrácená sezóna 2020 se chýlí ke konci.

Víkend v Brně na Masaryk Racing Days náš tým konečně neřešil technické problémy a soustředil se jen na nastavení vozu. Nastavení vozu nebylo jednoduché díky povrchu na okruhu, kterému chyběla přilnavost a degradace pneumatik byla vysoká.

Radim Adámek skvěle odstartoval v prvním závodě TCR Eastern Europen Europe, ale sedmou pozici neudržel. V posledním kole byl účastníkem souboje o 8.příčku, ale cílem projel na 10.místě.  V druhém závodě po naopak špatném startu se Radim  probojoval na pěkné 8.místo. Během obou závodů se Radim za volantem určitě nenudil a absolvoval řadu soubojů. Nejčastěji se v soubojích setkal s polským pilotem Stolarczykem a vždy vítězně. V této sérii, kde startují zkušení piloti, juniorští talenti i piloti ze světové série WTCR je každý obdržený bod úspěchem.

Velké ambice měl náš tým ve vytrvalosti FIA CEZ a posádka Adámek - Horňák očekávání potvrdila 2.místem. Konec závodu zdramatizoval výjezd safety caru a kolize posádky na prvním místě, ale pořadí se již neměnilo. V celkovém pořadí ESET V4 Cupu v rámci FIA CEZ - endurance je naše posádka na 4.místě a na bednu ztrácí pouze 1bod.

Celý víkend byl opět vysílán živě na YouTube a zde je náš sestřih a foto

Před námi je poslední díl letošní sezóny na maďarském Hungaroringu 24.-25.10.2020. Doufejme, že Covid-19 nebude proti a náš tým bude bojovat o stupně vítězů.

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím